Atom project - reaktor na rozpočty, od myšlenky po realizaci stavby

FIREMNÍ ZPRAVODAJ

PF 2011

PF 2011

Přejeme všem našim obchodním partnerům pěkný a úspěšný rok 2011.

Relax Centrum Kosmos

09/2010 Rekonstrukcí bývalého kina Kosmos na Praze 4 vznikne úplně nové Relaxační centrum s ...

detail
Právě zpracováváme

Právě zpracováváme

07/2010 Naše společnost právě připravuje  předběžný rozpočet stavební...

detail

Stránky:

předchozí 2 3 4 další

PŘIHLÁŠENÍ UŽIVATELEZapomenuté heslo

KONTAKTNÍ ÚDAJE

Tomáš Marek
tel.: +420 728 124 124
marek@atomproject.cz

Kanceláře a doručovací adresa:
ATOM PROJECT s.r.o.
Tolstého 148/27
415 03 Teplice
Ing. Andrea Marková
tel.: +420 728 125 125
markova@atomproject.cz


FAQ - časté dotazyDevelopeři a Investoři

1. Potřebujeme znát orientační náklady stavby již v ranných fázích projektu. Nahoru

Již v ranném stádiu projektu Vám připravíme propočet, který Vám na tento dotaz bude průběžně odpovídat.

2. Potřebujeme snížit investiční náklady našeho developerského projektu. Nahoru

Váš investiční záměr detailně prostudujeme. Spočítáme reálné náklady stavby a připravíme pro Vás cenové podklady ke snížení stavebních nákladů v několika řešeních, a to s nemalými úsporami a při zachování standardu projektu.

3. Řešíme s bankou financování projektu. Potřebujeme připravit cenové podklady. Nahoru

Připravíme Vám přehled rozpočtových nákladů na novou výstavbu či rekonstrukci.

4. Jak dokonale a jednoduše porovnat cenové nabídky? Nahoru

Připravíme Vám porovnání všech nabídek, kde budete moci sledovat jak celky, tak také jednotlivé položky prací. Zhotovíme pro Vás posouzení relevantních položek a podrobné vyhodnocení nabídek. A co víc? Zpracujeme kontrolní rozpočet s reálnými cenami v čase.

5. Řešíme s našimi zákazníky při prodeji nemovitosti klientské změny, či nadstandardní požadavky oproti základnímu projektu. Potřebujeme pro každého klienta tyto změny finančně vyjádřit. Nahoru

Mimo základní rozpočet Vám připravíme přehledné podklady s cenami jednotlivých klientských změn či požadavků pro každou bytovou jednotku samostatně.

6. Máme specifické požadavky na strukturu, třídění, nebo kódy položek v rozpočtu. Dělení na HSV a PSV nám nestačí. Půjde naše požadavky splnit? Nahoru

Ano. Strukturu, třídění rozpočtu a kódy položek přizpůsobíme požadavkům zákazníka. Rozpočet nebo výkaz výměr je tvořen tzv. na míru. Není pro nás problém Vám vytvořit i více možností třídění najednou. V tomto ohledu pro Vás uděláme více než kdokoli jiný.

7. Projektanti a architekti nám někdy nemohou cenové podklady zajistit. Nikoho nemáme. Nahoru

Firma ATOM PROJECT spolupracuje jak s architektonickými ateliéry a projekčními kancelářemi, tak i přímo s investory a developery. Našimi zákazníky jsou jak firmy, tak také jendnotliví investoři, kterým záleží na kvalitních a přesných podkladech přinášejících relevantní informace a nemalé finanční a časové úspory.Kontaktujte nás.

8.Velice často v rozpočtu nepoznáme, co je v kterých položkách zahrnuto. Jak nejlépe kontrolovat skutečné objemy konstrukcí? Nahoru

Náš rozpočet je jiný. Tvoří "spojitou nádobu" s projektovou dokumentací. V rozpočtu se budete velice snadno orientovat, naprosto jednoznačně identifikujete veškeré práce. Výkaz výměr u nás není nicneříkající výpočet. Víme, co děláme. Spolupracujte s námi.

9. Velice často se nám při výběrovém řízení stane, že nám oslovení dodavatelé vrátí poptávku nebo nezpracují nabídku. Nahoru

Podklady ve výběrovém řízení jsou jednou z důležitých věcí, kterou zohledňuje potencionální dodavatel stavebních prací při rozhodování o zpracování nabídky. Špatná kvalita podkladů pro vypracování nabídky (zejména výkazů výměr) a časové hledisko ho často vede k vrácení poptávky nebo nemožnosti dodržení termínu zpracování nabídky. Připravíme Vám podklady, ve kterých se Váš budoucí dodavatel bude snadno orientovat, a zpracovat cenovou nabídku nebude pro něj problém.